Son Güncelleme 14 Şubat 2021 18:00
Arkadaşlar uzun bir süredir hizmet vermeye çalışıyorum fakat instagram artık tüm önlemleri ağırlaştırdı. Ona rağmen her güncellemede bir şekilde düzeltmeye çalışıyorum. Çok vaktim olmadığı için de yeni yöntemler deneyemiyorum. Hata aldığınızda direkt mesaj atarsanız bakmaya çalışırım.
Hata/Sorun ile karşılaşmanız durumunda @kararliadam instagram adresinden ya da kararlibiri@gmail.com email adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Fatal error: Uncaught InstagramAPI\Exception\ChallengeRequiredException: InstagramAPI\Response\TimelineFeedResponse: Challenge required. in /home/ierdogan/public_html/api/vendor/mgp25/instagram-php/src/Exception/ServerMessageThrower.php:190 Stack trace: #0 /home/ierdogan/public_html/api/vendor/mgp25/instagram-php/src/Client.php(579): InstagramAPI\Exception\ServerMessageThrower::autoThrow('InstagramAPI\\Re...', 'challenge_requi...', Object(InstagramAPI\Response\TimelineFeedResponse), Object(GuzzleHttp\Psr7\Response)) #1 /home/ierdogan/public_html/api/vendor/mgp25/instagram-php/src/Request.php(793): InstagramAPI\Client->mapServerResponse(Object(InstagramAPI\Response\TimelineFeedResponse), '{"message":"cha...', Object(GuzzleHttp\Psr7\Response)) #2 /home/ierdogan/public_html/api/vendor/mgp25/instagram-php/src/Request/Timeline.php(304): InstagramAPI\Request->getResponse(Object(InstagramAPI\Response\TimelineFeedResponse)) #3 /home/ierdogan/public_html/api/vendor/mgp25/instagram-php/src/Instagram.php(1070): InstagramAPI\Request\ in /home/ierdogan/public_html/api/vendor/mgp25/instagram-php/src/Exception/ServerMessageThrower.php on line 190